Biuro Podróży DISCOVERY

O nas

 Biuro Podróży "Discovery"

 

Nasze biuro mieści się przy jednej z głównych ulic handlowych w centrum Sosnowca. Firma powstała z zamiłowania do podróży i poznawania świata. Posiadamy wieloletnie doświadczenie jako organizatorzy obozów sportowych, rekreacyjnych, jak i wypraw ekstremalnych. Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem turystycznym i pasją, jaką są podróże.Oferujemy:

  • wycieczki zagraniczne

  • wypoczynek w kraju i zagranicą

  • wyjazdy egzotyczne

  • wypoczynek letni i zimowy dla dzieci i młodzieży

  • podróże poślubne

  • bilety autokarowe

  • ubezpieczenia turystyczne

Współpracujemy z licznymi sprawdzonymi i wiodącymi touroperatorami, min: Itaka, Rainbow Tours, Grecos Holiday, Wezyr Holiday, Exim, Neckermann oraz wieloma innymi organizatorami, którzy posiadają odpowiednie zezwolenia i gwarancje. Naszym klientom gwarantujemy fachową obsługę od momentu wejścia do naszego biura po powrót do domu. Naszym głównym celem jest zachowanie wysokiej jakości obsługi jak i dopasowanie odpowiedniej oferty dla każdego klienta, która zapewni udany i satysfakcjonujący urlop.

Jednakże najważniejszą rzeczą dla Państwa jest gwarancja zakupu dokładnie w takich samych cenach jak u organizatorów oraz ogromny wybór spośród tysięcy imprez w jednym miejscu. Wierzymy że za naszym pośrednictwem uda się Państwu spędzić wymarzone wakacje.

W naszej ofercie mamy również bilety autokarowe. Współpracujemy z największymi polskimi firmami przewozowymi, oferującymi połączenia do przeszło 30 europejskich krajów z ponad 200 miast Polski do 320 miast Europy. Oferta ta jest stale poszerzana o nowe przystanki w Polsce i za granicą. 
 
W aktualnej sieci połączeń z Polski znajdują się takie kraje jak: Niemcy, Austria, Belgia, Francja, Monako, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Wielka Brytania, Dania, Szwecja, Norwegia, Szwajcaria, Czechy, Słowacja, Węgry, Grecja, Bułgaria, Słowenia, Ukraina, Białoruś, Włochy, Litwa, Łotwa, Estonia, Chorwacja, Mołdawia, Irlandia.
Serdecznie zapraszamy do naszego biura

w
Sosnowcu przy ul. Targowej 14

Biuro Podróży Discovery

 

Nasz numer konta:

ING BANK ŚLĄSKI 07 1050 1360 1000 0092 1134 5864